Multiplexer

Multiplexer ile 2, 3 ve 4 elektrotlu hücrelerle ayrı ayrı çalışmak mümkündür.Her bir multiplexer 8 kanala sahiptir ve 64 kanala kadar çoğaltılabilir böylelikle farklı çalışma hücreleri sırasıyla tek bir potansiyostat ile kontrol edilebilir.

2 tip Multiplexer bulunmaktadır:
HiMUX.XR:

uMUX:

Kendine ait elektrometresi olan her bir kanal için, uyum akım ve voltajı ±5A ve ±20V

Kendine ait rölesi olan anahtarlı her bir kanal, herhangi bir Ivium Potansiyostat ile kullanılabilir

HiMUX.XR
8 bağımsız kanallı modül:
– WE, CE, RE, S, WE2, GND
64 kanala kadar artırılabilir
                                                   
Teknik Özellikler:
● Hızlı Kanal Değiştirme: RE&S elektrotlarına anahtar bağlı olmadığı için, kanal değişimi yapıldığında kanallarda (de-)şarj akımı oluşmaz. Yüksek empedanslı referans elektrotlar her kanal değişiminden sonra uzun süreli dengeleme süresine ihtiyaç duyar. HiMUX ise RE&S elektrotlarını her zaman bağlı tutar böylelikle hızlı kanal değişimine olanak sağlarken elektrokimyasal hücrede değişiklik olmaz.
● Mükemmel Yüksek Frekans Performans: Bağımsız elektrometreye sahip dizaynı bütün RE/S kablolarının dayanıklı zırh ile kaplanmasına olanak verir. Bunun sonucunda kapasitansta çok düşük sızmalar olur ve ölçümler performans kaybı yaşanmadan yüksek frekansta tamamlanabilir.

 

Elektrometre Özelliği: ♦ Giriş Impedansı: >1000 Gohm//<8 pF
♦ Bant Genişliği >16 MHz
● Maksimum uyum WE & CE: 5A
● Otomatik kanal seçimi yazılımda mevcuttur.
uMUX
8 bağımsız kanallı modül:
– WE, CE, RE, S, WE2, GND64 kanala kadar artırılabiliruMux 50V ve 100V’luk potansiyostatlarda dahil bütün Ivium modellerinde kullanılabilir. uMux fiyat olarak HiMux.XR’a göre avantajlıdır. Otomatik kanal seçimi HiMux.XR’da olduğu gibi yazılımda mevcuttur.

Copyrights © 2016 All Rights Reserved